Kryptoanalityk i handlowiec Skowronek Davis Nazwy Pięć ulubionych pikietek na rynku Altcoinów z materiałami wybuchowymi

Lark Davis, analityk kryptoński i wpływowy, nadaje swoim najlepszym wyborom altcoinów nazwy.

Na czele listy znajduje się Ethereum (ETH), które – jak zauważa – jest kupnem na dipy, ponieważ wiodąca platforma inteligentnych kontraktów wprowadza ETH 2.0.

„W oczekiwaniu na dobre wieści, Ethereum oszalał. Para Ethereum/BTC absolutnie paraboliczna w ciągu ostatnich kilku dni… Cel tutaj to 0,04 Bitcoin na Ethereum.

Możemy iść wyżej niż to. Teraz, para Bitcoin Billionaire dolarowa dla Ethereum oczywiście szaleje, ale nadal wymaga 35% ruchu wyżej, aby nawet przetestować ten duży opór za 823$. Teraz jest tylko dużo czystego powietrza pomiędzy tym miejscem a 823 dolarami.“

Numer dwa to Chainlink (LINK)

Według Davisa, zdecentralizowana sieć wyroczni zaczyna odzyskiwać swój byczy impet.

„Myślę, że widzimy, jak Chainlink uderza w $18 stąd na tym konkretnym wyroczni… Zastanawiam się, czy nie stawiam sobie tutaj zbyt skromnego celu dla Chainlink, ponieważ naprawdę właśnie przekroczył mega byczy krzyż tutaj na cotygodniowym MACD. Widzimy ten byczy krzyż po raz pierwszy od kwietnia, kiedy wynosił od 3 do 20 dolarów.“

Na trzecim miejscu znajduje się Uniswap (UNI), który, jak mówi Davis, obecnie konsoliduje się wewnątrz dużego trójkąta wznoszącego się z docelowym wynikiem 5,75$. Crypto influencer zauważa, że UNI jest nadal rozciągające się wewnątrz trójkąta, więc inwestorzy powinni czekać albo na potwierdzony breakout albo retest wsparcia.

Czwarty aktywo kryptograficzne na liście Davisa znajduje się pod radarowym zdecentralizowanym finansowaniem (DeFi) odtwarzacz Bonded Finance (BOND).

„Będzie to wprowadzenie możliwości kredytowania mniejszych altcoins cap przy jednoczesnym oferowaniu wysokich APY (rocznych stóp zwrotu) zgodnie z ryzykiem. Wprowadzają również Bonded Index, który będzie działał z ważoną pulą różnych altcoins… Bonded Finance emituje również tzw. indeks blokad, pozwalający zespołom na uzyskanie linii kredytowych w zamian za blokady czasowe na swoich żetonach“.

Ostatnią monetą na liście jest Coin DeFi, nowa zdecentralizowana giełda, która ma cechy nowej generacji.

„Coin DeFi jest zdecentralizowaną giełdą, ale starającą się wykorzystać technologię atomowej wymiany, aby umożliwić zdecentralizowaną wymianę pomiędzy łańcuchami, co pozwoli na wymianę pomiędzy Bitcoin i Ethereum oraz innymi różnymi żetonami.

Oczekiwałbym, że jako nowa zdecentralizowana wymiana, jest to z pewnością wymiana, która może mieć za sobą prawdziwy impet, zwłaszcza zdecentralizowane wymiany, które dobrze się spisały, są tymi, które dostarczają bodźców do zapewnienia płynności, co będzie również robić Coin DeFi. Posiadacze żetonów również skorzystają na tym, że będą zarabiać na platformie proporcjonalnie do ilości posiadanych przez siebie żetonów“.

Kommentare geschlossen.