Bitcoin doświadczył gwałtownego odrzucenia w sobotni wieczór za 12.000 dolarów. Posunięcie to spowodowało likwidację strony kupującej wartej setki milionów, a następnie miliony więcej po stronie sprzedaży po odbiciu.
Analitycy twierdzą, że aby Bitcoin potwierdził więcej plusów, będzie musiał przerzucić 11,500 dolarów na wsparcie.
Niestety, jest mało prawdopodobne, że krypto waluta przerzuci 11.500 dolarów, ponieważ aktywa są wyceniane na 11.175 dolarów na kilka godzin przed tygodniowym zamknięciem.

Byków, jednak pozostają pod kontrolą, ponieważ złoto nadal naciskać wyżej w poniedziałek otwarty.

BITCOIN MUSI PRZERZUCIĆ $11,500 NA WSPARCIE, ABY WYWOŁAĆ WIĘCEJ W GÓRĘ.

Według tradera kryptokurwalutowego, Bitcoin przełamując się i trzymając w posiadaniu ponad $11,500 wyśle aktywa do $14,000. Podzielił się poniższym wykresem, aby poprzeć to optymistyczne twierdzenie.

Wykres wskazuje, że ponieważ 11.500$ było kluczowym poziomem dla BTC w ciągu ostatnich dwóch lat, BTC zmieniając tę strefę w wsparcie pozostawia niewielki opór aż do 14.000$.

Wykres makro akcji cenowej BTC z analizą technika kryptograficznego/ handlowca Byzantine General (@Byzgeneral na Twitterze). Wykres z TradingView.com
Niestety dla byków, Bitcoin jest mało prawdopodobne, aby trzymać powyżej 11.500 dolarów w tym tygodniu, jak aktywa handluje ponad 2% poniżej tego poziomu tylko dwie godziny od tygodniowego zamknięcia.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Vinny Lingham, dyrektor generalny Crypto startup Civic, podzielił się nieco innym poglądem.

Zamiast 11,500 dolarów, Lingham uważa, że 12,000 dolarów to kluczowy punkt ceny dla Bitcoin’a, aby potwierdzić więcej plusów.

„To był dobry wybór ostatnim razem. Tym razem jest prawdopodobne, że Bitcoin trzyma 12 tys. dolarów i konsoliduje się wokół tego poziomu, podczas gdy kapitał zmienia się w monety, aby sprawdzić te wody. Jeśli 12 tys. dolarów utrzyma się przez 3-5 dni, to możemy się spodziewać, że następna faza będzie okresem wzmożonej rozbudowy…“

BYKI SŠ WCIŠŻ POD KONTROLŠ, ANALITYCY MÓWIŠ.

Bitcoin może nie zamienić 11.500 dolarów w region wsparcia jeszcze, ale analitycy mówią, że byki pozostają pod kontrolą.

Mike Novogratz, dyrektor generalny Galaxy Digital i były partner Goldman Sachs, powiedział, że Bitcoin trafi do 14.000 dolarów w najbliższych miesiącach. Weteran inwestycyjny wspomniał o drukowaniu pieniędzy przez banki centralne, które zwiększa wewnętrzną wartość tak deficytowych aktywów jak BTC.

Dan Tapiero, współzałożyciel Gold Bullion International, potwierdził ten pogląd. Odnosząc się do tego, jak spadek wartości dolara amerykańskiego w stosunku do jena może napędzać popyt na Bitcoin i złoto, powiedział:

„Szalony wykres poniżej sugeruje 25% spadek #USD vs. jen. Byłoby to duże zaskoczenie, ale spójne z nadchodzącymi dużymi ruchami #GOLD i #bitcoin. Zapowiadałoby to kilka lat inflacji w USA na poziomie 0, 0 stawek. Tak duża siła jenów wymagałaby więcej bodźców BoJ, aby zrównoważyć.“

Nie jest jednak jasne, jak te narracje zapisują się w krótkoterminowej akcji cenowej BTC.

Kommentare geschlossen.